KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9366147

nr 936 6147

Blandteknik

signerad, Christina Robertson, 1852, Porträtt, 41x32

Utrop:

2.000 kr

Såld:

24.000 kr

måndag 26 januari 2015
kl 20:01:16